5
(1)

کاروگیت کردن کوره یکی از شیوه های نوین در تولید کوره ها می باشد. با این روش علاوه بر افزایش سطح حرارتی کوره، باعث انسجام مکانیکی و حرارتی در کوره نیز می شود. از این کوره ها معمولا در دیگ بخار استفاده می شود. با این روش میزان انفجار های ناشی از کوره ها در دیگ بخار به صورت چشم گیری کاهش یافته است. در این جا یکی از ویدیو کاروگیت کردن کوره دیگ بخار به منظور آشنایی با این فرایند نشان داده شده است.

نحوه کارکرد دستگاه کاروگیت کننده کوره

در ابتدا کوره بر روی محور اصلی دستگاه قرار گرفته و در محل خود مهار می شود. سپس با استفاده از مشعل آن قسمت که باید کاروگیت شود ابتدا گرم میشود. به صورت همزمان توسط جک هیدرولیکی فشار لازم به منظور ایجاد تو رفتگی انجام میشود. به هر کدام از تورفتگی های ایجاد شده در این روش لوپ گفته می شود. میزان تورفتگی لوپ ها و گام بین دو لوپ توسط استاندارد های موجود برای کوره های کاروگیت تعیین می شود.

کوره کاروگیت شرکت نوین بخار

شرکت نوین بخار مفتخر است به عنوان یکی از معدود شرکت هایی که خدمات کاروگیت ارائه می دهد، در این زمینه فعالیت نماید. جهت تولید کوره کاروگیت توسط شرکت نوین بخار دو سناریو مطرح می باشد. در حالت اول، بر طبق درخواست مشتری کوره مورد نظر به کارخانه ارسال شده و فرایند کاروگیت کردن صورت می پذیرد. در حالت دوم با توجه به درخواست مشتری فرایند تولید کوره از صفر تا صد توسط مهندسین و متخصصین شرکت نوین بخار صورت گرفته در نهایت کوره کاروگیت شده بدون تامین مواد اولیه یا نقشه انجام آن توسط مشتری، به مشتریان عزیز تحویل داده می شود.

جهت کاروگیت نمودن کوره های خود لطفا به بخش خدمات کاروگیت مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله چه میزان برای شما مفید بود؟

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیازها: 1

تاکنون امتیازی داده نشده است، شما اولین باشید.