خرید دیگ بخار 5 تن توسط شرکت اکسیر ناب خزر و تحویل آن

شرکت زرین اکسیر ناب خزر در سال 1399 تاسیس شده و تولید و فروش الکل مجاز طبی و مشتقات صنعتی و حاصله از تولید مواد الکلی مجاز، مواد بهداشتی آرایشی،، دارویی ،غذایی،سرکه و مشتقات آن،مواد ضدعفونی کننده تامین تجهیزات و نیرو مورد نیاز و اجرای کلیه طرح های صنعتی،بسته بندی ،پخش غذایی می باشد. این شرکت جهت پیش گرم نمودن وهمچنین انجام فرایند مورد نیاز شرکت در قسمت تولید و ساخت نیاز به دیگ بخار 5 تن داشته است ،اقدام به خرید دیگ بخار پنج تن نموده است.

دیگ بخار مربوطه توسط نیروهای مجرب گروه صنعتی نوین بخار بسته به نیاز ها و ملزومات بیان شده توسط مشتری طراحی ، ساخته و در زمان مقرر تحویل داده شد.نصب دیگ بخار طراحی شده توسط متخصیصن گروه صنعتی نوین بخار در محل نصب و به صورت رایگان راه اندازی می شود.

دیگ بخار 5 تن خریداری شده توسط شرکت زرین اکسیر ناب خزر

از این رو شرکت پدیده نوین بخار مفتخر است که که فروش دیگ بخار به شرکت زرین اکسیر ناب خزر را به انجام رسانده و با طراحی و ساخت دیگ بخار پنج تن وظیفه خود را به پایان برساند.

شرکت پدیده نوین بخار در زمینه دیگ بخار برای چندمین بار در خدمت مشتریان گرامی بوده و از اعتماد مشتریان عزیز خود به شرکت قدر دانی میکند و آماده هر گونه خدمات پس از فروش نیز می باشد.

دیگ بخار 5 تن خریداری شده توسط شرکت زرین اکسیر ناب خزر2

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *