خرید دیگ بخار 3 تن توسط شرکت کیمیاگران نسل زاگرس و تحویل آن

شرکت کیمیاگران نسل زاگرس که فعالیت خود را از سال  1383 آغاز کرده است تولید کننده مواد و محصولات شیمیایی و شوینده می باشد. این شرکت که  جهت پیش گرم نمودن و همچنین انجام فرآیند مورد نیاز شرکت در قسمت تولید و ساخت نیاز به دیگ بخار 3 تن داشته است، اقدام به خرید دیگ بخار سه تن نموده است.

خرید دیگ بخار 3 تن شرکت پدیده نوین بخار

دیگ بخار مربوطه توسط نیروهای مجرب گروه صنعتی نوین بخار بسته به نیاز ها و ملزومات بیان شده توسط مشتری طراحی، ساخته و در زمان مقرر تحویل داده شد. نصب دیگ بخار خریداری شده توسط متخصصین گروه صنعتی نوین بخار در محل نصب و به صورت رایگان راه اندازی می شود.

از این رو شرکت پدیده نوین بخار مفتخر است که فروش دیگ بخار به شرکت کیمیاگران نسل زاگرس را به انجام رسانده و با طراحی و ساخت دیگ بخار 3 تن و خط گاز مربوطه، وظیفه خود را به پایان برساند.

شرکت پدیده نوین بخار در زمینه دیگ بخار برای چندمین بار در خدمت مشتریان گرامی بوده و از اعتماد مشتریان عزیز خود به شرکت قدردانی میکند و آماده هرگونه خدمات پس از فروش نیز می باشد.

فروش دیگ بخار 3 تن بر ساعت شرکت پدیده نوین بخار

در باره ی شرکت کیمیاگران نسل زاگرس

شرکت کیمیاگران نسل زاگرس واقع در استان کرمانشاه، شهرستان کرمانشاه تولید کننده گلیسیرین منو استارت از دسته مواد و محصولات شیمیایی و سایر اسیدهای چرب محصولات غذایی و آشامیدنیها می باشد. گلیسرین مونو استئارات، از جمله افزودنی های صنایع غذایی است که دارای خواص ضعیف کنندگی، امولسیفایری، ضد انقباض و نگهدارندگی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *