5
(1)

شرکت ایران راکتیو یکی از شرکت های تولیدکننده انواع پارچه و منسوجات با استفاده از رنگ های راکتیو می باشد. این شرکت به منظور افزایش بازدهی و همچنین اجرای طرح توسعه اقدام به خرید دیگ بخار 15 تن بر ساعت با مشعل 9 میلیون کیلوکالری به همراه تمام متعلقات نموده است. این دیگ بخار به منظور تامین انرژی و همچنین بخار مورد نیاز سیستم جهت خشک نمودن، ایجاد حرارت و دیگرموارد مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید دیگ بخار 15 تن بر ساعت شرکت ایران راکتیو

دیگ بخار 15 تن بر ساعت شرکت نوین بخار

دیگ بخار 15 تن بر ساعت شرکت نوین بخار به صورت وت بک بوده و بر اساس استاندارد های مربوطه ساخته شده است. این دیگ بخار با استفاده از یک مشعل 9 میلیون کیلوکالری شرکت آتریسا انرژی مورد نیاز خود را تامین می نماید. همچنین به دلیل تعداد بالا تر لوله آتشخوار در این بویلر می تواند با سرعت و راندمان بالا بخار مورد نظر را با فشار 10 بار ایجاد نماید. کوره مورد استفاده در بویلر 15 تن بر ساعت از نوع کوره کاروگیت می باشد.

همچنین جهت خرید دیگ بخار 15 تن بر ساعت شرکت نوین بخار حتما به صفحه خرید دیگ بخار ما مراجعه نمایید.

مشعل دیگ بخار 15 تن بر ساعت به ظرفیت 10 میلیون کیلوکالری

شرکت ایران راکتیو

شرکت ایران راکتیو با مدیریت جناب آقای مالمیر فعالیت خود را از سال 1370 آغاز نموده و به واسطه کیفیت بالا محصولات توانسته است فعالیت خود را گسترش دهد. پارچه ها و منسوجات مورد استفاده در این شرکت توسط رنگ راکتیو، رنگ دهی می شود.

رنگ های راکتیو

رنگینه راکتیو با تشکیل یک پیوند کووالانسی بین رنگینه ها و سلولز پارچه توانایی استفاده از رنگینه هایی با ابعاد کوچک تر را دارد. از این رو می تواند با کیفیت و دوام بالاتر و همچنین نفوذ بیشتر ایجاد می نمایند.

خرید دیگ بخار 15 تن شرکت نوین بخار توسط شرکت ایران راکتیو (کاور)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مقاله چه میزان برای شما مفید بود؟

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیازها: 1

تاکنون امتیازی داده نشده است، شما اولین باشید.