تحویل دیگ روغن داغ 3 میلیون کیلوکالری به شرکت قیران پخش ستاره ایرانیان GPSI

شرکت قیران پخش ستاره ایرانیان واقع در تهران،کهریزک،بلوار امام حسین(ع)،خیابان معدن هفتم، یکی از بزرگترین تولید کننده های قیر در ایران می باشد. با توجه به گرانروی بالای قیر و هیدروکربن های مشابه، جهت حرکت راحت تر این سیالات در خطوط پایپینگ و همچنین حمل آسان تر آن ها نیاز به گرما می باشد. از این رو این واحد ها نیاز به انواع دیگ بخار و دیگ روغن داغ جهت ایجاد گرمای مورد نیاز را دارند.

شرکت قیران پخش ستاره ایرانیان پیش از این چندین دستگاه دیگ بخار و دیگ روغن داغ از شرکت پدیده نوین بخار خریداری نموده و به پاس اعتماد و مشاهده کیفیت محصول اقدام به خرید مجدد یک دستگاه دیگ روغن داغ 3000000 کیلوکالری بر ساعت همراه با یک مشعل 4000000 کیلوکالری بر ساعت گاز سوز شرکت نوین افروز نمودند. 

دیگ روغن داغ پدیده نوین بخار

درباره شرکت قیران پخش ستاره ایرانیان

شرکت نفت قيران پخش در سال 1357 با تولید قیرهای ساختمانی و ارسال بار به کلیه نقاط کشور بصورت فله ، بشکه و بسته بندی کارتن آغاز به کار نمود. در سال 1390 با توجه به عرضه وکیوم باتوم در بورس کالای ایران ، این شرکت تصمیم به تهیه مستقیم مواد اولیه از پالایشگاه و تغییر سیستم تولید گرفت.

شرکت قیران پخش

پس از عرضه محصولات شرکت در بورس کالا ، پروژه تغییر خط تولید این شرکت کلید خورد و پس از 2 سال در سال 1392 به سیستم continus (سیستم تولید پیوسته) تغییر نمود که از جمله مزایای آن افزایش کیفیت محصولات تولیدی فراتر از استانداردهای ملی و جهانی و دوام بیشتر قیر و آسفالت می باشد. در حال حاضر این شرکت علاوه بر همکاری مداوم با وزارت راه ، شهرداری ها ، عرضه داخلی در بورس کالای ایران ، اقدام به عرضه صادراتی در بورس کالای ایران می نماید.

واحد کنترل کیفی شرکت قیران پخش

ارتباط با داشنگاه صنعتی شریف

شرکت قیران پخش طی قراردادی با دانشگاه صنعتی شریف، و بهره گیری از توانمندیها و تجربیات یکی از زبده ترین استادان این دانشگاه و بنیانگذار قیرهای عملکردی (PG) در ایران ، جناب آقای دکتر طباطبایی، برای اولین بار در کشور، اقدام به برگزاری دوره های تخصصی قیر pg، برای هر چه بالاتر بردن سطح کیفی محصول، با رویکردهای کاملا کارشناسانه و فنی، و با هدف حضور حرفه ای در بازار رقابت جهانی، نموده است. ضمنا این شرکت جهت تقویت ارتباط علم و صنعت طی مراسمی دستگاه رئومتر برش دینامیکی به ارزش 300 میلیون تومان را به منظور تجهیز آزمایشگاه به دانشگاه صنعتی شریف تقدیم نمود.

واحد تأسیسات

واحد تأسیسات این شرکت از بویلرهای روغن، دیگ های بخار و کمپرسورهای باد تشکیل شده که همگی این تجهیزات تولید داخل بوده که در 2 سوله مجزا به متراژ 1000 مترمربع تعبیه شده و بصورت شبانه روزی تحت نظارت و کنترل کارشناسان فنی شرکت می باشد.

واحد تاسیسات شرکت قیران پخش (دیگ روغن داغ پدیده نوین بخار)

2 پاسخ

تعقیب

  1. […] پدیده نوین بخار مفتخر است که برای چندمین بار متوالی فروش دیگ روغن داغ به شرکت قیران پخش ستاره ایرانیان به انجام رسانده و با طراحی و […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *