تحویل دیگ روغن داغ 2 میلیون کلیوکالری خریداری شده توسط شرکت قیران پخش ستاره ایرانیان

شرکت قیران پخش ستاره ایرانیان یکی از معتبر ترین شرکت های تولید انواع قیر ها می باشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1390 با استفاده وکیوم باتوم پالایشگاه ها شروع به کار نمود. سپس با توجه به کیفیت بالا محصولات این شرکت چندین طرح توسعه را مطرح و اجرایی نموده است. از این رو جهت پیش گرم نمودن و همچنین انجام فرآیند مورد نیاز این شرکت نیاز به دیگ روغن داغ با ظرفیت 2 میلیون کیلوکالری داشته است. با توجه به سابقه خرید دیگ روغن داغ از شرکت نوین بخار، این شرکت اقدام به خرید مجدد یک دستگاه دیگ روغن داغ 2000000 کیلوکالری نموده است.

از این رو شرکت پدیده نوین بخار مفتخر است که برای چندمین بار متوالی فروش دیگ روغن داغ به شرکت قیران پخش ستاره ایرانیان به انجام رسانده و با طراحی و ساخت دیگ روغن داغ مربوطه، وظیفه خود را به پایان برساند.

دیگ روغن داغ 2000000 کیلوکالری شرکت نوین بخار

شرکت قیران پخش ستاره ایرانیان

شرکت نفت قیران پخش ستاره ایرانیان در سال 1357 با تولید قیرهای ساختمانی و ارسال بار به کلیه نقاط کشور بصورت فله ، بشکه و بسته بندی کارتن آغاز به کار نمود.

در سال 1390 با توجه به عرضه وکیوم باتوم در بورس کالای ایران ، این شرکت تصمیم به تهیه مستقیم مواد اولیه از پالایشگاه و تغییر سیستم تولید گرفت.

پس از عرضه محصولات شرکت در بورس کالا ، پروژه تغییر خط تولید این شرکت کلید خورد و پس از 2 سال در سال 1392 به سیستم continus) سیستم تولید پیوسته) تغییر نمود که از جمله مزایای آن افزایش کیفیت محصولات تولیدی فراتر از استانداردهای ملی و جهانی و دوام بیشتر قیر و آسفالت می باشد.

خرید دیگ روغن داغ 2 میلیون کیلوکالری شرکت قیران پخش