شرکت اندیشه نوشیدنی سالم (mayama combucha) در زمینه تولید انواع نوشیدنی های بر پایه کامبوچا فعالیت می نماید. در راستا تولید و بهره وری انواع نوشیدنی های سالم و طبیعی این شرکت نیاز به تامین بخار با ظرفیت 2 در ساعت دارد. از این رو با اعتماد به شرکت پدیده نوین بخار اقدام به خرید دیگ بخار با ظرفیت 2 تن بر ساعت نمودند. (تحویل دیگ بخار)

دیگ های بخار 2 تن بر ساعت در زمان مقرر به همراه مشعل گازسوز 1،000،000 کلوکالری بر ساعت ساخته شده در مجموعه پدیده نوین بخار به مشتری محترم تحویل داده شد. همچنین مراحل نصب و راه اندازی و آموزش اپراتور نیز بر طبق توافق صورت گرفته انجام پذیرفت.

دیگ بخار 2 تن بر ساعت تحویل داده شده به شرکت اندیشه نوشیدنی سالم Steam boiler 2 ton per hr delivery to mayama combucha

درباره شرکت اندیشه نوشیدنی سالم

گروه تولید کننده مایاما کامبوچا متشکل از محققین و متخصصین رشته صنعت و غذا، پس از سال‌ها کار تحقیقاتی و تولیدی، با بهره‌وری از مبادله دانش و تجارب با تولید کنندگان روز دنیا و با تکیه بر اعتماد و ارتباط مستقیم و راهنمایی مصرف کنندگان، در تلاش برای حفظ کیفیت و تداوم نوآوری، برای ارائه محصولاتی سالم، با ثبات، قابل اعتماد و در خور جامعه خوش ذائقه ایرانی، می باشد.

محصول نوشیدنی کامبوجا شرکت اندیشه نوشیدنی سالم

کامبوچا چیست؟

کامبوچا چای تخمیرشده ی گازدار هست که با استفاده از ترکیب چای شیرین با یک مجموعه میکروبی شامل باکتری و مخمرهای مفید تهیه می شود.باکتری و مخمر های کامبوچا مواد مغذی چای و شکر را به نوشیدنی کامبوچا تبدیل می کنند.

در طول دوره ی تخمیر،کامبوچا به طور طبیعی غنی از پروبیوتیک ها، آنتی اکسیدان ها، ویتامین (گروه ب، ث، آ و ای) ، اسیدهای آلی مفید، پلی فنول ها و آنزیم های فعال می شود.کامبوچا را با خواص سلامت بخش آن می شناسند . غذاها و نوشیدنی های تخمیری مانند کامبوچا و کفیر دارای میزان بالایی از ویتامین ها و باکتری های مفید هستند بنابراین منجر به سلامت سیستم گوارش و تقویت سیستم ایمنی می شوند. همچنین کامبوچا به تعادل بدن کمک می کند و زمانی که بدن شما در تعادل باشد احساس بهتری خواهید داشت

2محصول نوشیدنی کامبوجا شرکت اندیشه نوشیدنی سالم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *