تحویل دیگ بخار 5 تن به شرکت ورق فوم آریا مکران (دو دستگاه)

شرکت ورق فوم آریا مکران دارای مجوز تولید از وزارت صنعت معدن تجارت است. محصولات این شرکت با نام های تجاری آریا مکران می باشد . شرکت ورق فوم اریا مکران از کارخانجات برتر در صنعت تولید یونولیت و مصالح ساختمانی است. این شرکت جهت انجام فرایند مورد نیاز در قسمت تولید و ساخت نیاز به دیگ بخار 5 تن داشته است. شرکت پدیده نوین بخار اقدام به ساخت و تحویل دیگ بخار 5 تن (دو دستگاه) به این شرکت نموده است.

تحویل دیگ بخار 5 تن به شرکت ورق فوم اریا مکران 2

دیگ های بخار مربوطه توسط متخصصین شرکت نوین بخار بسته به درخواست و نیاز مشتری طراحی ، ساخته و در زمان مقرر تحویل داده شد. نصب دیگ های بخار طراحی شده توسط متخصصین گروه صنعتی نوین بخار در محل انجام شده و به صورت رایگان راه اندازی می شود.

تحویل دیگ بخار 5 تن

شرکت پدیده نوین بخار مفتخر است که که فروش دیگ بخار به شرکت شرکت ورق فوم آریا مکران  را به انجام رسانده و با طراحی و ساخت دو دستگاه دیگ بخار پنج تن وظیفه خود را به پایان برساند.

تحویل دیگ بخار 5 تن به شرکت ورق فوم اریا مکران

.

شرکت پدیده نوین بخار در زمینه دیگ بخار برای چندمین بار در خدمت مشتریان گرامی بوده و از اعتماد مشتریان عزیز خود به شرکت قدر دانی میکند و آماده هر گونه خدمات پس از فروش نیز می باشد.

درباره کارخانجات آریا مکران

کارخانجات تولیدی آریا مکران فعالیت خود را از سال 1395 با مدیریت جناب اقای علیرضا جمشیدی شروع  نموده است. این واحد تولیدی از کارخانجات برتر در صنعت ساخت یونولیت و مصالح ساختمانی در کنار دیگر همکاران در این رشته قرار گرفته است. محصولات این شرکت یونولیت سقفی ، یونولیت کرومیت ، فوم سفال ، یونولیت بسته بندی و ورق یونولیت درز انقطاع می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *