تحویل دو دستگاه دیگ بخار 5 تن به شرکت درین گلاب کاشان

فرآیند تولید گلاب و سایر عرقیجات بر اساس فرآیند های تقطیر و استخراج صورت می پذیرد. از این رو جهت تولید این محصولات به بخار با فشار بالا نیاز می باشد. به عنوان مثال برای عصاره گیری از انواع گل ها نیاز به تولید فشار 20 بار و بالا تر از آن می باشد. از این رو دیگ بخار به عنوان قلب عملیاتی فرایند توانایی تامین انرژي و فشار لازم را داراست.

شرکت تولید گلاب درین گلاب

در این راستا شرکت درین گلاب بعنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید انواع گلاب و عرقیجات، جهت افزایش کیفیت و راندمان نیاز به بخار با کیفیت بالا دارند. به لطف اعتماد این شرکت به گروه صنعتی نوین بخار و همچنین مشاوره رایگان جهت برآورد میزان بخار و ظرفیت دیگ بخار، قرارداد خرید دو دستگاه دیگ بخار 5 تن امضا گردید.

پس از آن بر اساس قرارداد، دو دستگاه دیگ بخار 5 تن به همراه ادوات ساخته شده در کارخانه گروه صنعتی نوین بخار شامل شیرآلات، لول کنارلر ها و …، همچنین یک مشعل گازسوز 3،000،000 کیلوکالری بر ساعت شرکت نوین افروز ساخته و پس از بررسی های نهایی بارگیری در زمان تعیین شده به مشتری عزیز تحویل داده شد.

تحویل دو دستگاه دیگ بخار 5 تن به شرکت دیرن گلاب

آشنایی بیشتر با شرکت درین گلاب

پرویز خیرخواه دارای دکترای تخصصی پزشکی مدیریت گروه کشت و صنعت مجتمع درین گلاب کاشان در سال1377 تاسیس گردیده است. این شرکت دارای 200 هکتار مزرعه ارگانیک گل محمدی در کاشان، 50 هکتار مزرعه ارگانیک در آباده و دیگر مزارع گیاهان دارویی در مناطق متفاوت کشور است.

شرکت درین گلاب کاشان دارای دو کارخانه تولیدی در کاشان و یک دفتر پخش مرکزی نیز در تهران میباشد.

این شرکت با سابقه بیش از 20 سال در زمینه‌ی تولید گلاب ارگانیک، عرقیات، اسانس‌های گیاهی، نوشیدنی ها شربت‌های گیاهی با تخم شربتی و بدون تخم شربتی، ساشه‌ها گلاب و عرقیات گیاهی، گیاهان دارویی خشک، طعم‌دهنده‌‌های گیاهی،افشره ها، طعم دهنده ها، قطره خوراکی، زعفران، اسپری گلاب و عطر گل محمدی در بسته بندی سنتی دارای 8 برند ثبت شده اختصاصی می‌باشد.

شرکت درین گلاب کاشان دارای گواهی های زیر می‌باشد:

1- دو گواهی ایزو از سازمان بی کیو اس انگلستان

2- گواهی ارگانیک از سازمان بای اینسپکتا در سوئیس

3- گواهی اچ ای سی سی پی  از سازمان تی سی اس در ترکیه تحت نظارت استرالیا

4- گواهی حلال

5- گواهی استاندارد ایران

6- پروانه بهداشتی ساخت سازمان غذا و دارو

صادرات شرکت درین گلاب به انگلستان،ایتالیا، اکراین، کانادا، چک، آلمان،فرانسه، کویت، چین، تایوان،  قطر، بحرین، عمان، ژاپن، استرالیا، نیوزلند، سوئیس، امارات، افغانستان،عراق، ،پاکستان و غیره می‌باشد.

شرکت درین گلاب (خرید دیگ 5 تن خریده شده از گروه صنعتی نوین بخار)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *